НАБУ перевіряє інформацію про "нерухомість Луценка"

НАБУ перевіряє інформацію про "нерухомість Луценка"

700
Ukrinform
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розпочало перевірку інформації ЗМІ про придбання та користування нерухомістю на вулиці Еспланадній у Києві, кінцевим бенефіціаром якої може бути син генпрокурора Юрія Луценка Олександр.

Про це повідомляє у середу прес-служба НАБУ.

"Національне антикорупційне бюро України у відповідь на численні запити з боку ЗМІ та звернення громадських організацій розпочало аналітичну перевірку інформації на предмет дотримання вимог антикорупційного законодавства під час придбання та користування нерухомим майном по вул. Еспланадна у Києві. Зокрема, висловлюються припущення, що кінцевим бенефіціаром отримання доходів від використання комерційної нерухомості за згаданою адресою може бути син генерального прокурора України Юрія Луценка – Олександр", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у бюро, з огляду на наведену у публікаціях ЗМІ інформацію, наразі достатні підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відсутні. "Однак в рамках чинного законодавства (Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України"), НАБУ 26 жовтня 2016 року розпочало інформаційно-аналітичну перевірку зазначених відомостей на предмет наявності ознак корупційного правопорушення", - додали у відомстві.

У НАБУ також пообіцяли поінформувати суспільство про результати перевірки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-