Мін'юст вдячний за будь-який компромат на російських окупантів

Мін'юст вдячний за будь-який компромат на російських окупантів

979
Ukrinform
Міністерство юстиції України готове підтримувати усі ініціативи, які дадуть змогу зібрати якомога більше доказів порушень з боку Російської Федерації прав людини та норм міжнародного права в окупованому Криму та на сході України.

Про це заявив заступник міністра юстиції України Антон Янчук під час круглого столу, на якому презентували Центр документування Української гельсінської спілки з прав людини - уніфіковану базу даних про порушення прав людини у зоні конфлікту, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

"Для всіх нас є беззаперечним факт, що Російська Федерація порушує норми міжнародного права, порушує права людини і в окупованому Криму, і на сході України. Однак, у міжнародних юрисдикційних органах всі ці обставини потребуватимуть доказування належними та допустимими доказами. Тому, питання документування цих обставин, їх систематизація і аналіз в єдиній базі даних надзвичайно важливі для всіх міжнародних процесів проти Росії, які наразі розпочаті Україною, а також тих, які будуть розпочаті в майбутньому", - сказав Янчук.

Він зауважив, що Міністерство юстиції використовуватиме інформацію запущеної бази даних у справах проти Росії у Європейському суді з прав людини.

"Також дані, які містить презентована база даних, стануть важливими аргументами у ході перемовин з Росією щодо порушення останньою Конвенції ООН про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції ООН про боротьбу з расовою дискримінацією. Це ті треки, де презентована база даних буде надзвичайно корисною", - наголосив заступник міністра юстиції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-