Укроборонпром привіз в Раду свої розробки і 14 законопроектів - 18.10.2016 13:31 — Новини Укрінформ
Укроборонпром привіз в Раду свої розробки і 14 законопроектів

Укроборонпром привіз в Раду свої розробки і 14 законопроектів

1079
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що Укроборонпром подав до Верховної Ради 14 законопроектів, які необхідно ухвалити для розвитку виробництва озброєння.

Про це він заявив під час виставки у дворі парламенту новітніх розробок Укроборонпрому, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Укроборонпром на сьогодні вже зареєстрував і подав до Верховної Ради 14 законопроектів, що дають можливість їм розвинути галузь і напрям, зокрема, створення спільних підприємств з науковими установами, співпраця з науковими установами для спільних наукових розробок. Для Верховної Ради це було і залишається пріоритетом»,- сказав Парубій.

Спікер нагадав, що у проекті Держбюджету-2017, який нардепи розглядатимуть у четвер у першому читанні, передбачено 5 відсотків ВВП на безпеку і оборону.

«Ми бачимо результат спільної роботи держави і Укроборонпрому. Особливо хочу відзначити БТР дистанційного управління «Фантом», який є унікальним прикладом зброї сучасної гібридної війни, який може дистанційно управлятись на відстані 5 кілометрів, а радіус дії - 20 кілометрів», - сказав Парубій.

 Сьогодні в кулуарах третього поверху Верховної Ради проходить виставка різних видів озброєнь, які виробляє Укроборонпром, а представники оборонної промисловості прийшли до парламенту за підтримкою.

"Ми прийшли до парламенту за підтримкою щодо прийняття першочергових 12 законопроектів, які зможуть дати новий поштовх розвитку оборонної промисловості", - сказав генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>