Єврокомісія підтримує безвізовий режим для України - МЗС

Єврокомісія підтримує безвізовий режим для України - МЗС

1008
Ukrinform
Європейська комісія підтримує запровадження безвізового режиму з Україною. 

Про це повідомляє МЗС за результатами зустрічі у Брюсселі міністра закордонних справ Павла Клімкіна із першим віце-президентом Європейської комісії з питань кращого управління, міжінституційних відносин, верховенства права та Хартії фундаментальних прав Франсом Тіммермансом.

Повідомляється, що сторони обговорили перспективи лібералізації Європейським Союзом візового режиму для громадян України та завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію.

Клімкін проінформував про реалізацію в Україні реформ, а також виконання вимог Євросоюзу для запровадження безвізового режиму.

А Тіммерманс, у свою чергу, відзначив повну підтримку Європейською Комісією щонайшвидшого запровадження безвізового режиму з Україною.

Під час зустрічі також було обговорено ситуацію на сході України та стан виконання Мінських домовленостей. Міністр закордонних справ України наголосив на необхідності збереження консолідованої позиції ЄС у питанні подальшого санкційного тиску на РФ до моменту повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-