Султан бін Салім: Хочемо працювати з Україною, яка з’єднає нас з Європою

Султан бін Салім: Хочемо працювати з Україною, яка з’єднає нас з Європою

5701
Ukrinform
Президент Петро Порошенко провів зустріч з головою ради директорів та виконавчим директором групи компаній "DP World" Султаном Ахмедом бін Салімом.

Про це інформує прес-служба глави держави.

Президент наголосив, що зараз "правильний час і правильне місце інвестувати в Україну" та висловив задоволення тим, що глобальний бізнес цікавиться нашою державою.

Порошенко зазначив, що українська влада робить усе від неї залежне для того, щоб заохотити іноземних інвесторів. З цією метою при Президентові України утворена Національна інвестиційна рада, приєднатися до якої глава держави запросив Султана бін Саліма.

Султан бін Салім подякував за запрошення та відзначив велику зацікавленість в розвитку співпраці з нашою країною, що має величезний транспортний ресурс та значний людський потенціал. "Ми дивимося на Україну як на державу, яка з’єднає нас з Європою. І тому ми хочемо тут працювати", - сказав він.

Порошенко привітав підписання меморандуму між Міністерством інфраструктури України та компанією "DP World". Цей документ передбачає невідкладне утворення спільної експертної групи для аналізу наявних можливостей та механізмів інвестицій в нашу державу.

Глава держави доручив міністру інфраструктури взяти цю роботу на особистий контроль та інформувати про хід реалізації проекту.

Компанія "DP World" є однією з найбільших у світі логістичних компаній – здійснює управління 77 логістичними терміналами та 50 суміжними компаніями у 40 країнах. Є найбільш географічно диверсифікованою логістичною компанією. "DP World" входить до урядового інвестиційного холдингу Об’єднаних Арабських Еміратів "Dubai World".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-