"Тарифний" позов Тимошенко знову відклали

"Тарифний" позов Тимошенко знову відклали

2531
Ukrinform
Окружний адміністративний суд відклав запланований на 13 жовтня розгляд позову лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови про встановлення єдиної ціни на газ.

Причиною рішення стала неявка інших позивачів, які оскаржують урядову постанову №315, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Через неявку інших позивачів сьогодні суд відклав розгляд справи до 27 жовтня, 9 год. 30 хв.", - йдеться в повідомленні.

Як стверджують у "Батьківщині", судді вважають, що позивачі, справи яких було долучено до позову Юлії Тимошенко, пропустили засідання суду без поважних причин, адже напередодні не було подано жодних клопотань. Таким чином, у політсилі Тимошенко вирішили, що "спостерігається свідома тактика щодо затягування судового процесу".

Екс-міністр ЖКГ, представник Тимошенко в цій справі Олексій Кучеренко пообіцяв, що команда "Батьківщини", аби не втрачати час, звернеться до населення з проханням підписати відкритого листа до Президента Петра Порошенка, якому підпорядкована НКРЕКП.

"І саме президент має можливість за одну добу скасувати незаконні постанови уряду та НКРЕКП щодо встановлення необґрунтованої ціни на газ", - зазначив офіційний представник Тимошенко у суді.

Нагадаємо, Тимошенко подала до Окружного адміністративного суду Києва два позови: проти Кабміну та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електроенергетики і комунальних послуг, щодо визнання протиправною та скасування постанови НКРЕКП №1102 від 09.06.16 щодо змін тарифів на газ і опалення.

Пізніше суд об'єднав позовні заяви Тимошенко та лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка в одну "тарифну" справу. Після цього розгляд у суді переносився кілька разів через неявку Ляшка та інших позивачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-