Парубій підтримав продовження мораторію на продаж землі

Парубій підтримав продовження мораторію на продаж землі

750
Ukrinform
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підтримав продовження мораторію на продаж землі.

Про це він заявив у вівторок на зустрічі з представниками аграрної галузі, повідомили Укрінформу в прес-службі Верховної Ради.

"Мораторій на продаж землі має бути продовжений, і разом з тим мають бути одночасно ухвалені законодавчі акти, які б регулювали цю сферу", - зазначив Парубій.

Він наголосив на важливості врегулювання законодавчого поля у цій сфері і повідомив про впровадження «єдиного аграрного дня у парламенті для системного розгляду необхідних питань у цій сфері».

Водночас Голова ВР зауважив, що політичне позиціювання проблемних питань не сприятиме їхньому розв’язанню.

"Допоможуть тільки системні рішення", - сказав він.

Парубій запросив представників аграрної галузі взяти участь у засіданні Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, де будуть також присутні члени уряду, з тим, щоб "детально проговорити проблемні питання та вийти на конкретний результат".

Він повідомив, що триває «дискусія на рівні голів фракцій з тим, аби вийти на одне системне узгоджене рішення, яке матиме на меті як продовження мораторію, так і водночас перелік тих законодавчих актів, які Верховна Рада України має прийняти для упорядкування ринку землі».

«Упевнений, що по тих позиціях, які не передбачають політичних спекуляцій, а передбачають системний грунтовний підхід, ми вийдемо на системний документ з приводу продовження мораторію», - підсумував Парубій.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-