Парубій відкрив Раду

Парубій відкрив Раду

1105
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у сесійній залі зареєструвалося 338 народних депутатів.

Відповідно до регламенту ВР, у вівторок робочий день парламентаріїв під час пленарних засідань розпочинається з оголошень, заяв, виступів.

Як повідомляв Укрінформ, серед питань екологічної політики Верховна Рада має розглянути у першому читанні проект закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища; законопроект щодо посилення охорони екомережі; проект закону про виконання Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі та ряд інших законодавчих актів.

Також у першому читанні нардепи розглянуть законопроекти щодо промислової політики. А саме: проекти законів про внесення змін до Податкового та Митного кодексів щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки; законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств.

Крім того, Верховна Рада сьогодні може перейменувати Мукачеве Закарпатської області та затвердити порядок денний роботи п'ятої сесії парламенту.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-