ГПУ хоче спецрозслідування щодо Богатирьової

ГПУ хоче спецрозслідування щодо Богатирьової

1359
Ukrinform
Генеральна прокуратура звернулася до Печерського районного суду міста Києва для отримання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування  відносно підозрюваної Раїси Богатирьової.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Генеральна прокуратура України 16.09.2016 звернулася до Печерського районного суду м. Києва для отримання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування (заочного провадження) відносно підозрюваної Р. Богатирьової в порядку п. 20-1 розділу ХІ "Перехідних положень" КПК України у зв'язку з тим, що ця підозрювана умисно ухиляється від слідства та суду", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у ході досудового розслідування за зверненням Генеральної прокуратури України ухвалою Печерського районного суду міста Києва 23.07.2015 у кримінальному провадженні розпочато процедуру заочного провадження стосовно підозрюваної Богатирьової в порядку глави 24-1 КПК України через перебування цієї підозрюваної в міжнародному розшуку.

На теперішній час до органу досудового розслідування з Робочого апарату Укрбюро Інтерполу надійшла інформація про те, що інформацію про розшук Раїси Богатирьової вилучено з бази даних цієї міжнародної поліцейської організації.

Водночас зазначене рішення жодним чином не впливає на хід та результати досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні, зокрема підозрювана Богатирьова перебуває у розшуку за вчинення особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Рішенням суду надано дозвіл на її затримання та доставку до суду.

Необхідно відзначити, що ще у 2015 році у кримінальному провадженні з метою отримання доказів протиправної діяльності Богатирьової до компетентних органів іноземних країн скеровано запити про надання міжнародної правової допомоги, які до цього часу перебувають на виконанні іноземних компетентних установ.

У провадженні вживаються заходи щодо всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, завершення досудового розслідування та скерування у стислі терміни до суду для розгляду по суті.

Як повідомляв Укрінформ, перший заступник начальника робочого апарату Укрбюро Інтерполу Нацполіції України підполковник поліції Євген Паніотов заявив, що Інтерпол вирішив не втручатися у справу екс-віце-прем'єр-міністра та екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, не ставить під сумнів звинувачення проти неї і не означає, що Україна не може використовувати інші міжнародні механізми для її розшуку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-