Словаччина виступає за активізацію Мінського процесу - посольство

Словаччина виступає за активізацію Мінського процесу - посольство

Заява
952
Ukrinform
Словаччина повністю підтримує стабілізацію Східної України і Мінський процес як єдиний засіб для її досягнення, і закликає всі сторони конфлікту прискорити виконання своїх зобов'язань.

Про це йдеться у заяві посольства Словаччини в Україні, повідомляє "Європейська правда".

"Словаччина має повну впевненість в оцінці стану справ у реалізації Мінських угод, якими регулярно обмінюються члени ЄС в "нормандському форматі", і які зовсім нещодавно обговорювалися на неформальній зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Братиславі. На цей момент ми вважаємо найбільш важливим зосередитися на тому, щоб Мінський процес був більш динамічним і виконання Мінських угод прискорилося", - йдеться у заяві.

Словаччина сподівається, що всі зацікавлені сторони будуть докладати спільні зусилля для сприяння виконанню зобов'язань за Мінськими домовленостями, адже це в інтересах стабільності на сході України і всього регіону.

"Словаччина, яка в даний час головує в ЄС, поважає єдність, з якою ЄС відреагував на кризу в Україні і готова сприяти досягненню консенсусу в цьому відношенні", - відзначається в заяві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-