Клімкін не вірить, що путінська Росія зупинить агресію

Клімкін не вірить, що путінська Росія зупинить агресію

1175
Ukrinform
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін переконаний, що Росія не зупиниться в своїх намірах стосовно України, а тому цивілізованому світові треба підвищувати ціну цієї агресії.

Про це він заявив у суботу, виступаючи на засіданні 13 щорічної зустрічі Yalta European Strategy (YES), повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я не очікую, що Росія завтра, післязавтра, через місяць або півроку зупиниться в плані руйнування демократичної, європейської України. Це фундаментальний виклик для Росії, яку створив Путін... Ми повинні робити так, щоб Росії це коштувало дорожче і дорожче", - наголосив Клімкін.

За його словами, Росія та її державні компанії довго не зможуть протриматися без доступу до глобальних фінансових ринків Заходу, а тому тиск цивілізованого світу матиме результати.

"У Росії є необхідність рефінансування державних підприємств: менше 20 мільярдів доларів в цьому році, а в наступному буде більше 100 мільярдів. Росія не може взяти такі кошти у Гонконзі чи Сінгапурі, їй доведеться звернутися до Франкфурту, Лондону, Нью-Йорку", - конкретизував міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-