Євросуд сьогодні оголосить рішення щодо санкцій проти Януковичів і Клюєва

Євросуд сьогодні оголосить рішення щодо санкцій проти Януковичів і Клюєва

Оновлено
751
Ukrinform
У Люксембурзі 15 вересня суд Європейського Союзу оголосить рішення про запровадження персональних обмежувальних заходів проти Віктора Януковича, його сина Олександра, а також Андрія Клюєва.

Про це власному кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі Суду ЄС.

Як відомо, Рада ЄС вперше запровадила санкції проти деяких колишніх українських високопосадовців у березні 2014 року терміном на один рік. Після того вони двічі подовжувалися – у березні 2015о та у березні 2016 років.

Перелік осіб, проти яких застосовуються санкції, а саме замороження і повернення незаконно привласнених коштів української держави, розміщений на сайті Ради ЄС.

Йдеться про блокування активів 16 осіб.

Під санкції потрапили екс-президент України Віктор Янукович і його сини Олександр і Віктор, колишній голова МВС Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка і його син Артем, екс-голова СБУ Олександр Якименко, колишній прем'єр-міністр Микола Азаров і його син Олексій, екс-голова президентської адміністрації Андрій Клюєв і його брат Сергій, колишній заступник Адміністрації Президента Андрій Портнов, екс-голова Міністерства юстиції Олена Лукаш, колишній заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк, підприємець Сергій Курченко, екс-міністр освіти та науки Дмитро Табачник, екс-голова Міністерства охорони здоров'я Раїса Богатирьова і колишній радник Януковича Ігор Калінін та інші.

Ці особи підозрюються у незаконному привласненні державних активів України. Список українських чиновників, підозрюваних у корупції, скоротився, адже було виключено екс-міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову та Віктора Януковича-молодшого через його загибель.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-