Порошенко подякував Швейцарії за підтримку євросанкцій проти РФ

Порошенко подякував Швейцарії за підтримку євросанкцій проти РФ

780
Ukrinform
Швейцарські інвестиції в Україну у першому півріччі зросли більш ніж на 8 відсотків.

Про це Президент Петро Порошенко повідомив на зустрічі з головою Національної ради (нижньої палати парламенту) Швейцарії Крістою Марквальдер, яка перебуває в Україні на його запрошення, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Глава держави із задоволенням відзначив зростання обсягу швейцарських інвестицій в Україну на 8,3% в першому півріччі 2016 року", - зазначається у повідомленні. 

Президент висловив сподівання, що проведення наприкінці вересня в Києві чергового засідання українсько-швейцарського комітету з торговельно-економічного співробітництва сприятиме подальшому нарощуванню темпів торгівлі та інвестицій між двома країнами.

На зустрічі йшлося також про ситуацію на сході України. За словами Порошенка, Київ чітко дотримується курсу на реалізацію Мінських домовленостей. Водночас необхідною передумовою прогресу з урегулювання ситуації на Донбасі є початок виконання Росією та підтримуваними нею бойовиками своїх зобов'язань у безпековій сфері, наголосив Президент.

Він подякував швейцарській стороні за принципову позицію щодо невизнання окупації Криму Російською Федерацією та вжиті кроки щодо недопущення використання території Швейцарії для обходу Росією санкцій, запроваджених з боку ЄС.

У свою чергу голова Національної Ради наголосила на виключній важливості поваги до принципів територіальної цілісності, суверенітету і непорушності кордонів та підтримала рішучу позицію України з відновлення контролю над українсько-російським державним кордоном.

Це перший візит глави нижньої палати швейцарського парламенту Крісти Марквальдер до України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>