Середа в Раді: звернення до Конгресу США та права засуджених

Середа в Раді: звернення до Конгресу США та права засуджених

1402
Ukrinform
Народні депутати у середу розглянуть проект постанови про звернення Верховної Ради України до Палати представників Конгресу США щодо початку розгляду законопроекту №5094 "Акт стабільності та демократії в Україні.

Це передбачено порядком денним парламенту на 7 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Також нардепи розглянуть внесення змін до Закону "Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї".

Крім того, народним депутатам у середу запропоновано розглянути проекти постанов про перейменування села Данине Ніжинського району Чернігівської області та села Матроська Ізмаїльського району Одеської області.

У першому читанні Верховна Рада розгляне законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо набуття повноважень сільських, селищних, міських голів; проект закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

Сьогодні нардепи також можуть ухвалити у другому читанні і проект Закону щодо удосконалення доступу до правосуддя осіб, які утримуються в установах попереднього ув'язнення та виконання покарань та законопроект щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>