Порошенко сьогодні виступить у Раді зі щорічним посланням

Порошенко сьогодні виступить у Раді зі щорічним посланням

1423
Ukrinform
Сьогодні, 6 вересня, відбудеться відкриття п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. Також заплановане щорічне послання Президента України до парламенту про внутрішнє і зовнішнє становище держави.

Про це йдеться у порядку денному парламенту на вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Крім того, у вівторок Верховна Рада розгляне проект постанови про надання згоди на затримання та арешт судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса; питання затвердження порядку денного п'ятої сесії ВР; законопроект про внесення змін до Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо забезпечення рівності прав військовослужбовців на грошове забезпечення.

Також парламенту сьогодні запропоновано достроково припинити повноваження народного депутата України Дмитра Сторожука у зв'язку з його заявою.

У другому читанні нардепи розглянуть ряд проектів законів щодо правоохоронної діяльності, зокрема, про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо удосконалення порядку застосування до засуджених заходів заохочення та стягнення; про гуманізацію порядку і умов виконання покарань.

Для повторного розгляду нардепам запропоновано доопрацьований Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>