Деканоідзе: Якщо я не зможу дати поліцейським папір, про які інновації можна говорити?

Деканоідзе: Якщо я не зможу дати поліцейським папір, про які інновації можна говорити?

2095
Ukrinform
Слідчі Нацполіції опанують нові стандарти роботи у рамках навчання за програмою перекваліфікації.

Про це заявила голова Національної поліції Хатія Деканоідзе, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми запускаємо освітню програму, яка дасть змогу навчити наших слідчих нових стандартів", - сказала Деканоідзе.

За її словами, процес перекваліфікації слідчі пройдуть до кінця вересня.

Водночас вона наголосила, що самих лише навчань і тренінгів недостатньо, аби повністю оновити систему, - держава має подбати і про матеріальне забезпечення поліції.

"Якщо в мене не буде можливості дати їм (працівникам поліції. - Ред.) папір і паливо, про які інновації можна говорити?" - заявила керівник поліції.

Деканоідзе наголосила, що важливою умовою перетворень є мотивація співробітників. Тому всі, хто пройде перепідготовку, будуть отримувати заробітну плату у розмірі близько 10 тисяч гривень.

У свою чергу заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич зауважив, що наразі у Києві перекваліфікацію проходить 125 чоловік. "Надалі, враховуючи новий набір, в окремих регіонах країни на базі факультетів наших навчальних закладів майже всі слідчі пройдуть перекваліфікацію - це близько 9 тисяч слідчих", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні у Києві та Київській області стартує програма підвищення кваліфікації слідчих. А з 19 вересня навчання слідчих розпочнеться в Одесі, Сумах, Миколаєві, Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Вінниці та Тернополі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>