Порошенко вказав дипломатам на прецедент, що дозволить отримати зброю - 24.08.2016 17:02 — Новини Укрінформ
Порошенко вказав дипломатам на прецедент, що дозволить отримати зброю

Порошенко вказав дипломатам на прецедент, що дозволить отримати зброю

1179
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості ролі українських дипломатів у підвищенні обороноздатності України  та закликав їх працювати для ухвалення позитивних рішень ЄС у цьому напрямку.

Про це Порошенко  сказав, виступаючи на ХІІ нараді керівників закордонних дипломатичних установ України, в якій також взяв участь Президент Польщі Анджей Дуда, повідомляє  кореспондент Укрінформу.

"Наші партнери мають зрозуміти, що інвестиції в оборону України  - це інвестиції в безпеку та  оборону об'єднаної демократичної Європи. В серпні 2014 року Рада ЄС дала згоду на надання державами-членами зброї країні, яка потерпає від агресії, а саме Іраку для боротьби проти "Ісламської держави". Прецедент існує... очікую на  креативність та ініціативність посла при ЄС та послів у європейських країнах у забезпеченні схвалення позитивних  для  України відповідних рішень", - сказав Президент.

Він наголосив, що дуже важливим завданням дипломатії в захисті територіальної цілісності України є сприяння зміцненню її оброноздатності.

 "Левова частина того, що ви сьогодні бачили на параді - продукти українського обронного комплексу. Ми маємо зробити максимум можливого для того, щоб ... збільшити ту допомогу, яку ми отримуємо від наших міжнародних партнерів", - сказав Порошенко.

Президент зауважив, що стратегічне значення в цьому контексті має досягнення Україною взаємосумісності з кранами Північноатлантичного Альянсу і реформа української армії за найкращими євроатлантичними стандартами.

"Саме в поглибленні взаємодії з НАТО ми бачимо довгострокові гарантії нашої Незалежності", - додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>