Парубій: запорука незалежності - це єдність Українського народу

Парубій: запорука незалежності - це єдність Українського народу

1518
Ukrinform
Запорука нашого успіху, запорука незалежності  - це єдність Українського народу.

На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у своєму привітанні співвітчизникам з 25-ю річницею Незалежності України.

"День проголошення Незалежності України – це втілення мрій і прагнень наших предків до свободи та гідності. Проголошення Незалежності – перемога тисяч борців за волю України, які поклали за це своє життя. Й, безперечно, відновлення української державності – це фундаментальна подія у тисячолітній історії українського державотворення", - йдеться у вітанні Голови ВР.

За його словами, але й у цей святий для українців день наш народ має доводити своє право на Незалежність на фронті у боротьбі з російськими окупантами.

"Сьогодні у боротьбі за свою Незалежність наш народ платить найвищу ціну – ціну життя та здоров’я сотень своїх кращих синів та дочок. Тому у цей день дякую всім воїнам та волонтерам, які щодня незламно стоять в обороні нашої державності та спокою всього вільного світу", - наголосив Парубій.

Як зазначив спікер, двадцять п’ять років тому Верховна Рада України проголосила Незалежність Української держави. "Саме український парламент був і є виразником волі українського народу. І сьогодні, утверджуючи Незалежність, Верховна Рада створює правову основу для знищення корупції, зміцнення обороноздатності та безпеки держави, проводить декомунізацію для остаточного звільнення суспільства від радянської окупації", - наголосив він.

Парубій зазначив, що "нині відроджено Збройні Сили України, Національну гвардію та Прикордонні війська, які тепер можуть гідно, з новітньою зброєю та сильним духом боронити кордони нашої країни".

"Ми не повинні зупинятися на досягнутому. Ворог бачить наші перемоги та усвідомлює наші мрії жити у європейській могутній державі, а відтак докладає всіх зусиль, щоби розсварити українців зсередини. Запорука нашого успіху, запорука незалежності  – це єдність Українського народу", - підкреслив Голова Верховної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-