НАЗК збереться сьогодні, щоб вирішити проблеми запуску е-декларування

НАЗК збереться сьогодні, щоб вирішити проблеми запуску е-декларування

1218
Ukrinform
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) сьогодні проведе засідання з розгляду питання щодо відмови Державної служби спецзв'язку та захисту інформації у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій.

Про це голова НАЗК Наталія Корчак заявила в ефірі «112 Україна».

«Голова Держспецзв’язку має приїхати на наше засідання, заплановане на 11 годину, з відповідними результатами проведення експертизи. Ми запросили розробників програми і представника Кабінету міністрів. Маємо розглянути та оцінити все те, що написано в експертному висновку, та дати доручення розробнику програми щодо усунення недоліків», - сказала Корчак. 

За її словами, система е-декларування обов’язково запрацює 15 серпня 2016 року, але є певні технічні аспекти, які необхідно зараз усунути. 

«За результатами цієї наради ми, можливо, підготуємо та зробимо заяву. Поки що очікуємо на документи та їх розгляд на засіданні», - додала голова НАЗК.

Як повідомляв Укрінформ, відповідно до рішення НАЗК, система е-декларування має розпочати роботу в 00 годин 00 хвилин 15 серпня 2016 року. Починаючи з моменту запуску, першими - протягом 60 днів, декларації мають подати особи, які згідно зі статтею 50 Закону України «Про запобігання корупції» займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч високопосадовців - починаючи від Президента, глави уряду, народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади. Всі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації вже з 1 січня 2017 року.

11 серпня Президент України Петро Порошенко заявив, що повноцінне електронне декларування доходів посадовців неодмінно почнеться 15 серпня, і недосконалість закону чи програмного забезпечення не можуть бути підставою для перенесення початку декларування.

12 серпня Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій (КСЗІ).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-