Президент доручив Гройсману й Кличку не зводити очей з "ходи"

Президент доручив Гройсману й Кличку не зводити очей з "ходи"

1581
Ukrinform
Президент Петро Порошенко доручив Прем’єр-міністрові України Володимиру Гройсману та голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку вжити заходів з метою забезпечення належного громадського порядку та публічної безпеки.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Забезпечення спокою та впевненості у своїй захищеності всіх громадян, які проживають і перебувають в Україні, має стати пріоритетним у діяльності Кабінету Міністрів України", - підкреслив Президент у листах до очільника уряду та міського голови Києва.

Порошенко зазначив, що вчинення у центральній частині міста Києва у спосіб, небезпечний для життя багатьох осіб, зухвалого терористичного акту вимагає посилення заходів щодо протидії злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку у столиці України та регіонах.

Він наголосив на необхідності підвищення оперативності реагування на правопорушення шляхом використання технічних засобів контролю за ситуацією в громадських місцях та звернувся з проханням встановити у всіх обласних центрах, а за потреби – у містах та районних центрах, в місцях найбільш масового скупчення людей та на територіях, наближених до них, приладів і засобів зовнішнього контролю (відеоспостереження) із довготривалим збереженням записів.

У листі також вказано на необхідність посилення протидії неконтрольованому обігу зброї, вибухівки і боєприпасів.

"Події, що останнім часом відбуваються в Україні, свідчать про зростання терористичних загроз і різке погіршення криміногенної ситуації, що пов’язані як з неконтрольованим обігом зброї, вибухівки й боєприпасів всередині країни, так і з російською агресією, спрямованою на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації у державі", - підкреслив Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>