МЗС України протестує через візит російського міністра до Криму

МЗС України протестує через візит російського міністра до Криму

1480
Ukrinform
Перебування міністра оборони Російської Федерації Сергія Шойгу в Криму - є відвертим нехтуванням з боку РФ державним суверенітетом України .

Про це йдеться у коментарі МЗС України у зв’язку із перебуванням Шойгу на тимчасово окупованій території АР Крим.

"МЗС України висловлює протест у зв’язку із неузгодженим з українською стороною перебуванням 22 липня  на суверенній території України у її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та м.Севастополь, міністра оборони Російської Федерації Шойгу. Перебування Шойгу на території Автономної Республіки Крим є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов’язань", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні «органи кримської влади» та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії. Російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-