Довибори в Раду: ЦВК прийняла "мокрі" протоколи з п'яти округів

Довибори в Раду: ЦВК прийняла "мокрі" протоколи з п'яти округів

1078
Ukrinform
Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування на проміжних виборах народних депутатів 17 липня ще від двох окружкомів - ОВО № 23 (Волинська область) та № 85 (Івано-Франківська область).

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

"Сьогодні для подальшого опрацювання було прийнято відповідні протоколи про підсумки голосування від ОВК одномандатних виборчих округів № 23 (Волинська область) та № 85 (Івано-Франківська область). Також Комісія прийняла протокол про підсумки голосування ОВК ОВО № 206 з поміткою "Уточнений", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, станом на 21 липня ЦВК прийняла протоколи про підсумки голосування від ОВК п'яти одномандатних виборчих округів: № 23 (Волинська область), № 27 (Дніпропетровська область), № 85 (Івано-Франківська область), № 183 (Луганська область), № 206 (Чернігівська область).

Процес прийняття оригіналів протоколів про результати проміжних виборів до ВР відбувається в режимі продовжуваного засідання Центрвиборчкому, яке завершиться тільки після прийому останнього з доставлених у ЦВК протоколів ОВК із семи округів.

Як повідомляв Укрінформ, проміжні вибори до ВР проходили в семи одномандатних округах: №23 (Волинська обл.), №27 (Дніпропетровська обл.), №85 (Івано-Франківська обл.), №114 (Луганська обл.), №151 (Полтавська обл.), №183 (Херсонська обл.), №206 (Чернігівська обл.).

Голосування проходило на 1142 дільницях. До Верховної Ради балотувався 371 кандидат, 85 із них висунуто політичними партіями, а 286 - шляхом самовисування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-