Порошенко чекає на зростання товарообігу з Азербайджаном утричі

Порошенко чекає на зростання товарообігу з Азербайджаном утричі

Відео
962
Ukrinform
Україна та Азербайджан домовилися про нарощування товарообігу між країнами.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з українською громадою Азербайджану, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Ми зараз домовилися про те, що в нас втричі зростатиме товарообіг. Лише зараз за перший квартал він зріс на 20%, але цього недостатньо", - сказав Порошенко, додавши, що завдяки співробітництву у сфері літакобудування він зросте удвічі.

Президент повідомив про домовленості активізації співробітництва у різних сферах, зокрема, в енергетиці, транспортній і машинобудівній галузях та військово-технічному співробітництві, у співпраці в культурній сфері тощо. Обговорювалось і питання транспортування українських товарів у Азербайджан та інші країни Сходу.

"Головне приділяли увагу металургії, сільському господарству і енергетиці. Буде азербайджанський газ і нафта - не весь час сидіти на російських. Будемо диверсифікувати, бо це є питання нашої національної безпеки", - наголосив він.

Порошенко також висловив переконання, що виведенню співробітництва України і Азербайджану на новий рівень сприятиме відновлення роботи низки міждержавних комісій та Ради президентів. Все це сприятиме побудові у Азербайджані форпосту для співпраці з іншими країнами цього регіону.

Глава держави також відзначив гостинність Баку і азербайджанського народу та добре ставлення до українців. У цьому контексті він зауважив, що робитиме все можливе для того, щоб українська громада Азербайджану почувалися захищеною.

"Дуже радий, що в Азербайджані проживає така громада українців, сильних духом", - резюмував Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-