Порошенку показали, як працює азербайджанський парламент

Порошенку показали, як працює азербайджанський парламент

1720
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Азербайджану зустрівся зі спікером Міллі Меджлісу (парламенту) Октаєм Асадовим.

Як повідомляє прес-служба глави держави, співрозмовники позитивно відзначили активну діяльність міжпарламентських груп дружби у Верховній Раді України та Міллі Меджлісі Азербайджану. Порошенко відзначив важливість підтримання постійного українсько-азербайджанського міжпарламентського діалогу, максимально задіявши потенціал задекларованого стратегічного партнерства між країнами.

У свою чергу Асадов відзначив потенціал двосторонніх відносин двох країн. "Дуже задоволений, що в обох парламентах є групи дружби, від яких багато що залежить, особливо інтенсивність розвитку міжпарламентських взаємин", - констатував він.

Голова Міллі Меджлісу також відзначив взаємодію між українськими та азербайджанськими парламентаріями в рамках міжнародних організацій. Особливу увагу він акцентував на питанні територіальної цілісності та наголосив, що Азербайджан підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність всіх країн, у тому числі України. "Сподіваюсь, що силами міжнародних організацій справедливість запанує, і в Азербайджані та Україні буде відновлено територіальну цілісність. І наші народи розвиватимуться", - наголосив він.

При цьому, Порошенко та Асадов наголосили на необхідності координувати взаємодію двох держав у рамках парламентських асамблей ОБСЄ, Ради Європи та інших міжнародних структур.

Під час відвідання парламенту Азербайджану глава Української держави оглянув сесійну залу та ознайомився із організацією роботи. Порошенко також відвідав музей Г.Алієва та зробив запис у Книзі почесних гостей.

Фото прес-служби Президента України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>