Марушевська подала два позови проти Насірова

Марушевська подала два позови проти Насірова

12490
Ukrinform
Очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська подала два позови до суду на голову Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Про це вона повідомила у Фейсбуці.

"Подаю до суду на Романа Насірова за те, що він з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці. Голова ДФС створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі", - написала Марушевська.

За її словами, "це свавілля збоку глави ДФС". "Він не має права оголошувати конкурс таким чином. Пан Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники", - вважає вона.

"Крім того, після того як ми почали провадження щодо особливо резонансних персонажів на керівних посадах пан Насіров заборонив нам проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів. Це також порушення законодавства і, відповідно, ще один позов. Зауважу, що за останні місяці нам вдалося виявити не один факт зловживання серед керівників всередині служби", - додала Марушевська.

Очільниця Одеської митниці зауважила, що "тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри". "Ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, всупереч закону, буде присилати нам своїх "парашутистів" на митницю. Дві справи передала сьогодні до суду", - заключила вона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-