Серед радників глави Запорізької ОДА знайшли "менеджера сім'ї" Януковича

Серед радників глави Запорізької ОДА знайшли "менеджера сім'ї" Януковича

2041
Ukrinform
Нинішній радник голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля Максим Шишлов є власником фірми, причетної до компанії "Танталіт", а також працював головним бухгалтером і членом наглядової ради держкомпанії "Надра України".

Про це йдеться в розслідуванні журналіста Геннадія Матвієнко для сайту 061.ua.

Як вдалося з'ясувати журналісту, в 2007 році Максим Шишлов працював головним бухгалтером і членом наглядової ради держкомпанії "Надра України". Саме тоді і через цю компанію Віктору Януковичу вдалося приватизувати Межигір'я.

У 2007 році, коли Янукович був прем'єр-міністром і проживав на держдачі комплексу "Межигір'я", що перебувала на балансі Держуправління справами, він звернувся в управління з вимогою передати комплекс під свій контроль - на баланс Кабінету міністрів.

Як тільки це сталося, Кабмін віддав Межигір'я Міністерству охорони навколишнього природного середовища, яке тоді очолював соратник Януковича Василь Джарти. На балансі міністерства майбутній символ корупції протримався недовго, і незабаром його передали НАК "Надра України", яке очолював тоді Едуард Ставицький.

Радник голови Запорізької ОДА Шишлов в той час працював в "Надра України" головним бухгалтером. Уже через два місяці держкомпанія "Надра України" віддала комплекс "Межигір'я" компанії "Танталіт" в обмін на два занедбаних палаци в центрі Києва.

Шишлов значився помічником нардепа 7 скликання донецького регіонала Валерія Омельченко. Останній - зять нині покійного екс-голови Ради міністрів АР Крим та екс-міністра охорони навколишнього природного середовища України Василя Джарти.

Серед радників Бриля значиться і Катерина Юрченко, яка була заступником Джарти в Раді міністрів АР Крим, а також Сергій Бурховецький, який у той же період був директором Кримського республіканського центру зайнятості.

Фото: ТСН

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-