Лещенко: Аваков не той, за кого себе видає

Лещенко: Аваков не той, за кого себе видає

9755
Ukrinform
Нардеп від БПП Сергій Лещенко не виключає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може використати силові структури для приходу до влади.

Про це він заявив в ефірі "112 каналу".

"Аваков – людина з дуже сильними політичними амбіціями. Я не виключаю, що він свої ресурси з часом використає для побудови політичної сили і приходу до влади. Притому приходу до влади як через вибори, так і через квазіканали", - наводить його слова Українська правда.

Він уточнив, що теоретично такими квазіканалами може бути і використання силових структур.

"Коли міністр внутрішніх справ має під собою не тільки офіційну вертикаль, але ще й неофіційний вплив на силові підрозділи, які озброєні, оснащені, і при цьому мотивовані, і він при цьому ще може бути політичним лідером – це завжди ризик. Завжди ризик, що у вас є квазівійськові формування, які можуть прийти до влади через квазіінструменти", - вважає депутат.

Відповідаючи на запитання, чи є Аваков сьогодні більш впливовим, ніж прем'єр Володимир Гройсман, Лещенко сказав: "Я його вважаю, по суті, рівносильним Гройсману".

"Аваков зовсім не той, за кого себе видає. Він себе видає за міністра внутрішніх справ, а насправді ця людина сьогодні за статусом фактично дорівнює прем'єр-міністру. Я його називаю "супер-перший віце-прем'єр", - сказав депутат.

За його словами, Аваков має "силовий інструментарій, він впливає на уряд, він впливає на міністрів, які входять в уряд за квотою "Народного фронту" і він є "смотрящим" за міністерством інфраструктури – найжирнішої дійною коровою всіх українських урядів, тим міністерством, де постійно формується тіньовий заробіток".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-