Глава Адміністрації Обами високо оцінює прогрес українських реформ - Ложкін

Глава Адміністрації Обами високо оцінює прогрес українських реформ - Ложкін

833
Ukrinform
Глава Адміністрації Президента США Деніс МакДоноу добре поінформований про внутрішнi процеси в Україні та "високо оцінює прогрес наших реформ".

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін, який під час свого візиту до США провів зустріч з главою Адміністрації Барака Обами.

"Знайшов багато спільного у роботі мого колеги - голови адміністрації Білого дому Denis McDonough. Наприклад, дiї по координації уваги президента на ключових для суспільства урядових агенціях і встановлення дiалогу з Конгресом. Пiд час зустрiчi ми говорили про те, що вдалося та не вдалося зробити Україні за останнi два роки. Голова адміністрації Барака Обами добре поінформований про внутрішнi процеси в Україні та високо оцінює прогрес наших реформ", - написав Ложкін. 

За словами Глави АП України, крім того, під час зустрічі він "розповiв про реальний початок роботи наших антикорупційних інституцій. Голова адміністрації наголосив на фокусі США у підтримці євроінтеграційних починань України, а також на важливості мирного врегулювання ситуацiї на сході України у рамках Мінських домовленостей і підтримці США у досягненні результативності в ключових переговорах".

Також глава Адміністрації Президента України зустрівся з помічником Державного секретаря США Еван Раян, яка відповідає за питання культури та освіти. 

"Помічник Держсекретаря Еван Раян відповідає за питання культури та освіти. Пані Раян висловила захоплення проектом GO Global, що просуває вивчення англійської мови в Україні, та підтвердила готовність надавати проекту необхідну підтримку. Я розповiв пані Раян про першу Українську академію лідерства, роботу якої вже започатковано в Києві, а також про плани поширити мережу таких академій на усі регіони України. Запросив пані Раян виступити перед студентами Академії під час наступного відвідання Києва. Також домовилися надалі просувати ініціативу Петра Порошенка щодо запрошення на стажування в Україну студентів з Йєлю, Гарварду, Колумбійського та інших провідних університетіа США. Обговорили можливість організації у США туру Jamala Jamaladynova", - написав Ложкін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-