Кличко ініціює звернення до ВР, щоб уряд скасував здорожчання газу

Кличко ініціює звернення до ВР, щоб уряд скасував здорожчання газу

958
Ukrinform
Асоціація міст України має звернутися до парламенту, який повинен застосувати всі механізми, аби уряд скасував постанову № 758 про підвищення цін на газ для населення. 

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на XII Українському муніципальному форумі в Одесі, повідомляє прес-служба КМДА.

"Резонансна і важлива для людей проблема, на яку жодним чином не впливає місцева влада, – тарифи. І в повній мірі ми з нею стикнемося невдовзі, коли люди отримають нові платіжки", – сказав Кличко.

Мер підкреслив, що заявляв свою позицію неодноразово: не можна підвищувати вдвічі тарифи, коли не змінюються зарплати і пенсії, адже люди просто не зможуть платити, і це може призвести до колапсу системи ЖКГ.

"Тому, я заявив, що ініціюю звернення Київради до парламенту, який, вважаю, повинен нас підтримати і застосувати всі механізми, аби уряд скасував постанову № 758 про підвищення цін на газ для населення. І, думаю, таке ж звернення до Верховної Ради може ухвалити і наша Асоціація", – наголосив Кличко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-