На «Чонгарі» підняли прапор кримськотатарського батальйону

На «Чонгарі» підняли прапор кримськотатарського батальйону

1227
Ukrinform
У суботу, 18 червня, активісти на адміністративному кордоні з Кримом підняли прапор кримськотатарського батальйону імені Номана Челебіджихана.

Про це голова штабу акції громадянської блокади окупованого півострова Ленур Іслямов повідомив у Facebook.

«Сьогодні відбувся історичний момент для нашого батальйону. Ми підняли свій батальйонний прапор. Над його створенням і розробкою кілька місяців працювали наші хлопці», – йдеться в повідомленні.

За словами Ленура Іслямова, прапор батальйону встановлений на пункті пропуску «Чонгар» разом із кримськотатарським національним прапором і державним прапором України.

Дискусія про створення кримськотатарського батальйону в складі структури правоохоронних органів України триває з 2015 року, нагадує Крим.Реалії. У Меджлісі кримськотатрського народу повідомляли, що всі матеріали з цього питання передані Президенту України та міністрові внутрішніх справ.

У Національній гвардії України, що діє в системі Міністерства внутрішніх справ України, відзначають, що заяви про створення в їхній структурі кримськотатарського батальйону залишаються поки на рівні ідей, не закріплених законодавчо.

Ленур Іслямов вимагає присвоїти номер військової частини створюваному кримськотатарському батальйону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-