На зустрічі з Пауер Гройсман назвав трьох головних ворогів України

На зустрічі з Пауер Гройсман назвав трьох головних ворогів України

3357
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із Постійним представником США Самантою Пауер у Нью-Йорку у п'ятницю, 17 червня. Сторони обговорили поступ Уряду та спільну взаємодію у контексті протистояння російській агресії.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Володимир Гройсман подякував Представнику США в ООН Саманті Пауер за особисту позицію у підтримці України, особливо у нинішній важкий час. «Ваш голос і ваша особиста позиція дуже відчувається в Україні. Я дуже дякую вам за це», - наголосив він.

Голова уряду зауважив, що перед Україною стоять три головні перешкоди, які необхідно подолати: «Ми маємо три вороги: Росія, корупція, популізм. Це три повноцінні вороги, які сьогодні заважають розвитку України».

Разом з тим, за його словами, уряд налаштований проводити необхідні реформи. Гройсман зауважив, що уряд продовжує взаємодію із Міжнародним валютним фондом та розповів про перші дії Кабінету Міністрів з метою забезпечення макроекономічної стабільності, підвищення інституційної спроможності та боротьби з корупцією, що є пріоритетом його роботи.

Серед інших завдань - забезпечення національної безпеки, покращення бізнес-клімату, зауважив він. В Україні також розпочато судову реформу після ухвалення відповідних змін до Конституції, повідомив Володимир Гройсман.

«Ми будемо боротися за Україну і за внутрішні реформи», - підкреслив він.

Саманта Пауер значила, що Україна веде боротьбу на двох фронтах - у протистоянні агресії та у проведенні необхідних реформ. Вона наголосила на необхідності успішного проведення реформ, що дозволить ефективно відповідати на виклики, породжені російською агресією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>