Комітет Ради збереться заради "чорної бухгалтерії" ПР

Комітет Ради збереться заради "чорної бухгалтерії" ПР

1021
Ukrinform
Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції через місяць проведе засідання щодо розслідування у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Про це повідомив голова Комітету народний депутат Єгор Соболєв, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

"Трепак сказав, що йому потрібен час, щоб укріпити своє здоров'я. Думаю, що це правильно, якщо зараз ми дамо детективам Антикорупційного бюро час попрацювати, а Віктору Трепаку відновити сили. А потім ми зберемо засідання, коли вже можна буде просити результатів. Це буде дієвою формою парламентського контролю... Думаю, через місяць зберемо комітет у цій справі, запросимо Трепака і Артема Ситника, можливо будуть вже фігуранти",- сказав Соболєв.

Нагадаємо, екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців. 30 травня НАБУ почало розслідування на підставі заяви Трепака про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів. Пізніше у ЗМІ була оприлюднена інформація, що через "чорну бухгалтерію" було витрачено 66 мільйонів доларів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-