Гройсман: Підтримка США свідчить, що уряд іде правильним шляхом

Гройсман: Підтримка США свідчить, що уряд іде правильним шляхом

863
Ukrinform
Підтримка України з боку Сполучених Штатів Америки дає впевненість у тому, що український уряд іде правильним шляхом.

Таку думку висловив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, який разом із Президентом взяв участь у церемонії підписання Декларації про наміри та Угоди про гарантії запозичення між Україною та США у п'ятницю, повідомляє Урядовий портал.

"Те, що ми маємо підтримку Сполучених Штатів і щодо здійснення глибинних структурних реформ, і щодо підтримки фінансової, вселяє в нас впевненість у тому, що ми йдемо правильним шляхом", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що найважливіше завдання, що постає сьогодні перед урядом, – забезпечити макроекономічну стабільність та створення умов для стійкого економічного зростання.

Голова уряду подякував США за співпрацю і підтримку України. "Дуже важливо, щоб час, який ми маємо для проведення реформ, ми використовували ефективно. Ми це розуміємо. Уряд повністю налаштований на швидкі реформи, зміни. І ми віддані цим реформам", - зауважив він.

Гройсман нагадав, що у четвер Верховна Рада України ухвалила зміни до Конституції у частині правосуддя, що дозволить розпочати реформу правосуддя у країні та оновити судову гілку влади.

"Учора була велика перемога сучасної європейської України, початок надважливої реформи судової системи, змін до Конституції. Я вважаю, що це насправді, як сказав сьогодні Президент, що після обрання Президента, переобрання Верховної Ради, оновлення урядів, зараз настав час оновлення третьої гілки влади, судової, яка дасть можливість повернути і довіру до цієї влади, і забезпечити справедливість, чого так прагнуть українські громадяни", - підкреслив Гройсман.

Як повідомляв Укрінформ, уряд Сполучених Штатів Америки надав Україні кредитні гарантії на суму 1 млрд дол. Гарантійна угода є частиною дво- та багатосторонньої економічної підтримки України, яка включає чотирирічну програму МВФ (Механізм розширеного кредитування) та відображає збільшення підтримки економічних реформ українського уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-