Луценко: У ГПУ багато справ на нардепів, але всім до суду далеко

Луценко: У ГПУ багато справ на нардепів, але всім до суду далеко

Укрінформ
Генеральна прокуратура наразі немає повністю доведених справ, аби звертатися до Верховної Ради з поданням щодо зняття депутатської недоторканності та дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності деяких депутатів, але "працює над цим".

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко заявив на прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я маю дві новини. Одна погана: жодної справи, по якій я можу підписати подання до Верховної Ради на скасування депутатської недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності, немає. На жаль, немає також і проваджень, які я маю подати безпосередньо до суду щодо резонансних справ, які не потребують зняття недоторканності. Новина добра: інформації багато. Працюємо, в тому числі пан Бойко вже відвідав цю установу на запрошення слідчих", - сказав Луценко.

Він зазначив, що не буде "втягуватися в історії", коли факти у справах не були доведені або спростовані в суді, навіть якщо в нього "є якась особиста позиція щодо тієї чи іншої посадової особи."

"Ми повинні мати не просто справу, а доведену фактами і показами справу. Іншого не буде. На цей момент їх нема. Працюємо", - зазначив Луценко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-