Луценко на посаді глави МВС отримав 35 нагород

Луценко на посаді глави МВС отримав 35 нагород

888
Ukrinform
Під час двох термінів перебування на посаді міністра внутрішніх справ новообраний Генпрокурор Юрій Луценко був удостоєний 35 нагород.

Про це свідчить копія його трудової книжки, яка була роздана депутатам перед голосуванням за призначення Луценка в ГПУ в четвер, повідомляє "Українська правда".

Згідно з записами нагороди виділялися Луценкові саме під час роботи міністром. Першу з них – пістолет "Форт" – він отримав 17 березня 2005 року, тобто менш ніж через півтора місяця після першого призначення в МВС. Ще через три місяці він одержав відзнаку "За заслуги в боротьбі з економічною злочинністю" І ступеня, а у серпні став "Лицарем закону".

У вересні 2005 року МВС Росії видало йому медаль "За боевое содружество".

Загалом Луценко отримав багато нагород на кшталт "За заслуги", "За особливі заслуги", "За доблесть і відвагу у службі", "За звитягу", "За безпеку народу", "За зміцнення обороноздатності" тощо.

Останню нагороду – відзнаку МВС "За професіоналізм в управлінні" І ступеня – Луценко отримав уже за часів Януковича 2 березня 2010 року, тобто більш ніж через місяць після звільнення з посади міністра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>