Керувати ВМС України буде генерал-лейтенант Воронченко

Керувати ВМС України буде генерал-лейтенант Воронченко

Фото
1817
Ukrinform
Президент Петро Порошенко провів зустріч з виконуючим обов’язки командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-лейтенантом Ігорем Воронченком.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Після консультацій з Секретарем Ради національної безпеки і оборони України, міністром оборони та начальником Генерального штабу ЗСУ, я прийняв рішення погодити вашу кандидатуру. Ми даємо певний час для того, щоб ви могли проявити свої найкращі якості", - заявив Порошенко.

Президент згадав події дворічної давнини, коли генерал Ігор Воронченко проявив мужність та вірність військовій присязі під час незаконної анексії Криму російськими агресорами, та робив усе можливе для збереження військової техніки і виведення особового складу своєї частини на материк.

Порошенко також наголосив на необхідності приділити особливу увагу тим морякам та членам їх родин, які залишилися вірними українській військовій присязі і вийшли з Криму. При цьому глава держави підкреслив, що Військово-Морські Сили України для нього, як Верховного Головнокомандувача, "залишаються одним з перших пріоритетів".

Президент особливо відзначив важливість повернення Одесі "статусу морської столиці України" та якомога скорішого облаштування Штабу Військово-Морських Сил України в цьому місті.

Глава держави поінформував присутніх, що під час його візиту до Румунії обговорювалося питання щодо підтримки ініціативи Румунії по створенню флотилії НАТО в Чорному морі. "Ми маємо забезпечити, щоб Чорне море залишалося морем миру", - наголосив Порошенко.

Президент зустрівся з в.о. командувача ВМС ЗСУ Ігорем Воронченком

В свою чергу, генерал –лейтенант Ігор Воронченко представив своє бачення перших кроків на новій посаді та наголосив на необхідності розбудови ВМС України у повній відповідності до стандартів НАТО.

У зустрічі також взяли участь Секретар РНБОУ Олександр Турчинов, Міністр оборони України Степан Полторак, Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>