У Німеччині не змогли довести відмивання грошей Курченком і Азаровим

У Німеччині не змогли довести відмивання грошей Курченком і Азаровим

1032
Ukrinform
Німецькі слідчі провалили справу про ймовірне відмивання грошей Сергієм Курченком та Олексієм Азаровим.

Про це повідомляє DW.

Бенефіціарів офшорних компаній, через які виводилися гроші до Німеччини, за два роки так і не встановили.

У складних фінансових операціях компаній групи СЄПЕК Сергія Курченка були задіяні десятки офшорних компаній. Через підставні фірми її гроші опинилися і в Німеччині. Наприкінці 2012 року "младоолігарх" купив мережу з понад ста газових автозаправок Sparschwein Gas. Партнером Курченка виступив син тогочасного прем'єр-міністра Миколи Азарова Олексій.

Після двох років слідства, пише видання, можна констатувати провал зусиль німецької прокуратури у справі про відмивання коштів.

"В рамках міжнародної правової допомоги ми обмінялися інформацією з правоохоронними органами України і Австрії, а також Швейцарії та Нідерландів. Утім, це поки не дало конкретних результатів, які би дозволили говорити про достатні докази злочину", - повідомив у відповідь на запит DW слідчий прокуратури міста Ґера, який веде справу Курченка. Не допоміг німцям і допит ключового свідка - колишнього топ-менеджера СЄПЕК Бориса Тимонькіна, який очікує у Німеччині на рішення про екстрадицію до України. Його обвинувачують у банківських махінаціях на користь "младоолігарха".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-