Одесити приготували "сміттєву" люстрацію новому заступнику Марушевської

Одесити приготували "сміттєву" люстрацію новому заступнику Марушевської

1927
Ukrinform
Будівлю Одеської митниці ДФС пікетують представники низки громадських організацій, протестуючи проти призначення заступником керівника установи Олександра Моргуна - одіозного митника часів Януковича.

Близько двадцяти одеситів у камуфляжній формі підтягли до будівлі контейнер для сміття, щоб "люструвати" Моргуна, якщо він прибуде на роботу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Моргун - один із тих митників часів Януковича, якого знають як організатора в Одесі тіньових схем на прикордонних постах, хоч за службовими обов'язками мав якраз протидіяти контрабандним схемам. Члени "Люстраційної комісії Одеської області" давно склали список із 80 чиновників, що підлягають люстрації і повинні бути автоматично звільнені згідно з вимогами закону «Про очищення влади». Моргун є теж у цьому списку, тому готові провести йому "сміттєву" люстрацію. Бо бачимо, що і прокурор Стоянов, і митник Моргун знаходять у столиці впливових покровителів і знов повертаються у владні кабінети", - зазначив голова ГО "Люстраційна комісія Одеської області" Костянтин Цховребашвілі.

Пікетувальники вважають, що виданням наказу про повернення одіозного митника на роботу в Одесу керівництво ДФС вкотре продемонструвало неготовність до реформування системи.

Учасники акції протесту налаштовані радикально. "Якщо ми знайдемо Моргуна на робочому місці - просто винесемо з приміщення", - сказав один з пікетувальників.

У свою чергу, керівник Одеської митниці Юлія Марушевська на своїй сторінці у Facebook висловила підтримку учасникам акції протесту.

Раніше Марушевська заявляла, що була щонайменше здивована призначенням заступника керівника Одеської митниці без конкурсу чи погодження з нею.

Як повідомляв Укрінформ, заступником голови Одеської митниці призначено Олександра Моргуна.

Уродженець Макіївки Донецької області Моргун донедавна був заступником керівника Київської міської митниці. В останній рік президентства Януковича працював на Одеській митниці, а після втечі Януковича Моргуна його призначили заступником керівника Чернігівської митниці.

Фото: Думская

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-