Нардепи вирішили долати корупцію в оборонних держзакупівлях

Нардепи вирішили долати корупцію в оборонних держзакупівлях

912
Ukrinform
Верховна Рада ухвалила за основу законопроект про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони.

Відповідне рішення підтримали 239 народних депутатів, передає кореспондент Укрінформу.

Як зазначається у пояснювальній записці, прийняття законопроекту №4288 забезпечить можливість у достатньо стислі строки здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг для потреб оборони та знизити рівень корупції за рахунок проведення прозорих і відкритих процедур закупівель.

Законопроектом передбачається, що в особливі періоди процедури закупівлі товарів, виконання робіт та надання послуг будуть здійснюватися за переговорною процедурою, особливість якої полягає у проведенні відбору учасників закупівель через електронний аукціон на конкурсних засадах.

З метою підвищення відповідальності учасників державних закупівель законопроектом передбачено право замовника передбачати необхідність подання учасником забезпечення цінової пропозиції у вигляді гарантії та обов’язок замовника відхилити заявку учасника у разі неодноразового вчинення ним порушень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-