У Брюсселі обговорюють "справу Савченко"

У Брюсселі обговорюють "справу Савченко"

797
Ukrinform
Адвокат народного депутата України, члена ПАРЄ Надії Савченко Марк Фейгін розповів про те, як в Європарламенті проходить обговорення можливостей звільнення його підзахисної.

Про це він повідомив кореспондентові Укрінформу.

"В загальних рисах сформована програма зустрічей і переговорів по "кейсу Савченко" в Брюсселі. О 13:00 почнеться засідання делегації Європарламенту в парламентському комітеті асоціації Україна-ЄС. Там обговорюватимуть і підсумки нідерландського референдуму. Але окремо позначений пункт "Обмін думок з приводу справи Надії Савченко з її адвокатом Марком Фейгіним", - розповів адвокат.

На засіданні з цієї теми також виступить керівник Відділу двостороннього східного партнерства Служби зовнішніх зв'язків ЄС Дірк Шюбель (Німеччина).

Увечері у адвоката запланована зустріч з євродепутатом від Литви Пятрасом Ауштрявічусом, відомим як керівник неформальної групи "друзів України в Європарламенті". "В першу чергу планую поговорити про санкції у зв'язку зі "справою Савченко", - резюмував Фейгін.

Нагадаємо, 22 березня Надію Савченко засуджено в Росії за сфальсифікованим обвинуваченням на 22 роки ув'язнення. 6 квітня вона почала сухе голодування. З 11 квітня Надія почала отримувати підтримувальну терапію. Періодично їй роблять крапельниці. В останні дні стан здоров'я Надії різко погіршився. На цьому фоні багато говорять про можливий обмін Савченко на російських військовослужбовців Єрофеєва та Александрова, засуджених 18 квітня на 14 років позбавлення волі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-