Найбільше грошей в Україну вклала Японія - Порошенко

Найбільше грошей в Україну вклала Японія - Порошенко

933
Ukrinform
Після підписання Угоди про асоціацію з ЄС, Україні варто використати унікальний виробничий, економічний та людський потенціал для залучення інвестицій.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час відкриття заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura у Львівській області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Після підписання Угоди про асоціацію та угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, ми стовідсотково можемо використовувати унікальний виробничий, економічний та людський потенціал України для того, аби забезпечити найкращі позиції для інвесторів", - сказав Порошенко.

Він зауважив, що для збільшення залучення інвестицій потрібні, насамперед, покращення інвестиційного клімату, внутрішня стабільність, повернення українського суверенітету на окупований Донбас та Крим.

Як приклад значних інвестицій, Порошенко назвав Японію, яка, незважаючи на відстань від нашої держави, є одним із найбільших, найнадійніших і найстратегічніших партнерів України. Зокрема, Україна отримує найбільшу у світі японську допомогу, яка загалом становить майже 1 млрд 900 млн доларів.

"І це не лише будівництво мостів та Бортницької станції аерації, домовилися також про те, що найближчим часом будемо використовувати японський досвід по забезпеченню менеджементу портової інфраструктури для збільшення використання транзитного потенціалу України. А новітні японські енергетичні технології дадуть можливість модернізувати українські електричні енергогенеруючі потужності, аби ми використовували українське, у тому числі львівське вугілля, замість того, щоб імпортувати російське або далеко з закордону", - наголосив Глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-