Касько отримав ще одну повістку – в іншому провадженні

Касько отримав ще одну повістку – в іншому провадженні

Укрінформ
Екс-заступнику генерального прокурора України Віталію Каську у середу, 13 квітня, вручили ще одну повістку.

Про це він заявив журналістам після допиту в ГПУ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Прокурор у кримінальному провадженні був Шокін, на сьогоднішній момент прокурорами є Севрук і Говда. Вони ведуть це кримінальне провадження, і відразу після виходу від слідчого мені вручили чергову повістку у іншому кримінальному провадженні для явки до Генеральної прокуратури. Вручили повістку на понеділок", - сказав він.

Касько уточнив, що нове кримінальне провадження стосується ч. 3 ст. 365 Кримінального Кодексу України (перевищення службових повноважень).

Як повідомляло агентство, раніше Каську вночі на вулиці вручили підозру у вчиненні злочину. Вона стосується справи щодо нібито шахрайства з нерухомістю.

У 2003 році Касько отримав службову однокімнатну квартиру в Печерському районі столиці, яку пізніше, за даними ЗМІ, приватизувала його матір, яка вже проживала у трикімнатній квартирі в Києві.

У 2010 році Касько знову звернувся до генпрокурора щодо надання йому службової квартири. Він повідомив, що проживає з дідусем, матір'ю та сестрою. Відтак родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому ж Печерському районі - на бульварі Дружби народів, 14-16, площею 155 кв. м.

У грудні 2010 року Касько звільнився з ГПУ і працював як адвокат. За два місяці до звільнення з ГПУ трикімнатну квартиру, виділену родині Каська, виключили з переліку службових.

У березні 2016 року генпрокурор Віктор Шокін через суд добився арешту квартири свого екс-заступника Каська на бульварі Дружби народів, 14-16.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-