Київрада попросить ЦВК призначити вибори до райрад

Київрада попросить ЦВК призначити вибори до райрад

Укрінформ
Комісія Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків погодила із зауваженнями проект рішення “Про звернення депутатів Київської міської ради до Центральної виборчої комісії”.

Про це повідомляє прес-служба Київради

"Відповідний проект рішення пропонує направити звернення депутатів Київради до Центральної виборчої комісії з вимогою призначити перші вибори до райрад у порядку, визначеному Законом України "Про місцеві вибори"", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у пояснювальній записці зазначається, що для столиці України децентралізація влади є вкрай важливою, адже в місті функціонують 10 районів, в кожному з яких проживають від 130 до 350 тисяч мешканців, що фактично співмірно з деякими містами, які мають статус обласних центрів. У 2010 році у зв'язку з ліквідацією районних у місті Києві рад, була остаточно зруйнована цілісна система місцевого самоврядування в столиці. "Єдиним способом відновлення ефективного самоврядування у місті, стало створення районних у місті Києві рад", - наголошується в документі.

Профільна комісія внесла правку, якою контроль за виконанням цього рішення покладається замість постійної комісії Київради з питань законності, правопорядку та запобігання корупції на комісію з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

Відповідне рішення ще мають розглянути на найближчому пленарному засіданні Київради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-