Міський голова судився з волонтеркою за сепаратизм

Міський голова судився з волонтеркою за сепаратизм

1613
Ukrinform
Голова Дружківки Валерій Гнатенко судився з волонтеркою Іриною Кіріковою за те, що у ефірі «Громадського радіо» вона назвала його сепаратистом.

Як повідомляє "Громадське радіо", Дружківський міський суд постановив позов Гнатенка залишити без розгляду.

Таке рішення суд прийняв на підставі того, що «провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк».

Справа набула широкого розголосу, на бік Кірікової стали представники громадськості. Міський голова Валерій Гнатенко на розгляд справ не приходив. 

8 квітня на черговому засіданні Дружківський міський суд прийняв рішення залишити позов Гнатенка без розгляду і закрити його через те, що заяву подано з порушеннями вимог, які не були усунені.

Міський голова Валерій Гнатенко подав позов проти Ірини Кірікової, нагадує веб-видання. Він назвав брехнею заяву активістки влітку 2015 року: в прямому ефірі «Громадського радіо» та назвала його сепаратистом. На думку пана Гнатенка, активістка нанесла непоправної шкоди його діловій репутації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>