Правила співпраці уряду з коаліцією потрібно змінювати - Данилюк

Правила співпраці уряду з коаліцією потрібно змінювати - Данилюк

991
Ukrinform
Для підвищення ефективності роботи уряду наразі розглядається варіант зміни правил співпраці між коаліцією та Кабінетом Міністрів.

Про це заявив представник Президента України у Кабінеті Міністрів Олександр Данилюк в інтерв'ю Укрінформу.

"Для того щоб підвищити ефективність роботи уряду, розглядається варіант повернення до наших відповідних пропозицій, сформульованих під час роботи над коаліційною угодою восени 2014 року. Одна із них - змінити правила співпраці коаліції та Кабінету Міністрів", - сказав він.

Так, за словами Данилюка, ще раніше пропонувалися чіткі та жорсткі умови співпраці на таких принципах: є коаліція, яка формує уряд для виконання коаліційної угоди, і завдання уряду у рамках цієї угоди - розробити якісні проекти законів на виконання угоди. І якщо уряд зробив це якісно, то Верховна Рада має прийняти такий закон.

"Я вважаю, що для дотримання принципу відповідальності є сенс обмежити можливість депутатам ініціювати законопроекти на виконання коаліційної угоди. Це має робити уряд. Відповідність термінам та змісту - компетенція Кабінету Міністрів. Інакше можливі конфлікти, які призводять до хаосу і безвідповідальності", - наголосив представник Президента у Кабміні.

Повну версію інтерв'ю читайте на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>