Яценюк: Ми свій крок зробили, зараз я хочу побачити крок від бізнесу

Яценюк: Ми свій крок зробили, зараз я хочу побачити крок від бізнесу

1057
Ukrinform
Після зниження єдиного соціального внеску (ЄСВ) держава взяла на себе фінансування Пенсійного фонду розміром 144 мільярди гривень.

На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 6 квітня.

«Держава взяла на себе фінансування Пенсійного фонду розміром 144 мільярди гривень», -  підкреслив він.

Яценюк також нагадав, внаслідок чого держава взяла на себе такі зобов'язання.

«Уряд майже вдвічі знизив податок на заробітну платню. Це суттєво змінило фінансовий стан підприємств, у них стало більше грошей, що мало безпосередньо вплинути на всіх працівників цих підприємств - щоб їм підвищили заробітну платню», - зазначив Яценюк.

У цьому контексті Прем'єр наголосив, що Уряд очікує конкретних рішень підприємств щодо збільшення зарплат працівникам після зниження ЄСВ.

«Уряд офіційно звертається до власників всіх підприємств, і в першу чергу до профспілок, які повинні захищати права і свободи працівників: ми дали інструмент, ми взяли на себе дуже великі витрати державного бюджету, коли вдвічі зменшили податок на заробітну плату. Зараз ми очікуємо конкретних рішень від суб'єктів підприємницької діяльності щодо збільшення рівня заробітних плат на підприємствах», - підкреслив Прем'єр.

Глава Уряду наголосив на необхідності проаналізувати рівень зростання фонду оплати праці за перший квартал цього року та підбити перші підсумки економічної ефективності зменшення єдиного соціального внеску вдвічі.

«Я хочу побачити, як ростуть заробітні платні в реальному секторі економіки завдяки тому, що ми зменшили основний податок на зарплату. Ми свій крок зробили, зараз я хочу побачити крок від бізнесу», - зазначив Яценюк.

За словами Голови Уряду, зараз необхідно, щоб люди і підприємства відчули результативність і ефективність прийняття такого складного, непростого, але правильного рішення по зменшенню вдвічі єдиного соціального внеску. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-