"Український" референдум не зупинить ратифікацію асоціації з ЄС - експерт

"Український" референдум не зупинить ратифікацію асоціації з ЄС - експерт

874
Ukrinform
Негативний результат на референдумі в Нідерландах не означатиме припинення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Про це у Фейсбуці написав засновник ГО "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко.

"Сьогоднішній референдум у Нідерландах, який, на жаль, матиме негативний результат для України, насправді не матиме жодних катастрофічних наслідків в плані ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Угода з часом буде ратифікована, вона вже виконується і буде виконуватися (достатньо скоро ми невимушено посміхнемось голландським організаторам референдуму та покажемо смачний фак їх російським натхненникам)", - написав Яременко.

Він також пояснив, що основний урок, який має винести Україна з негативного результату референдуму в Нідерландах - проблеми України, в першу чергу, в корупції.

"Ми ж маємо зрозуміти реальний стан речей - в очах ситого і впорядкованого Заходу ми - дикуни. При цьому багато хто вважає, що дикуни небезпечні. Дикими нас робить нестриманість і нестабільність політична, а також зведена у ранг віри жага легкої наживи, наплювательське ставлення до законів та відсутність моральних критеріїв в політиці та суспільному житті, що живить корупцію", - пояснив Яременко.

За його словами, європейці краще за нас розуміють масштаб корумпованості в Україні. Усі інші "іміджеві проблеми України переважно пов'язані саме з корупцією, адже не можна вірити людям в чомусь, якщо ти не віриш їм загалом".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-