У НФ кажуть, що коаліція може бути вже наступного вівторка

У НФ кажуть, що коаліція може бути вже наступного вівторка

930
Ukrinform
Заступник керівника фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар заявила, що, можливо, позачергового засідання парламенту цього тижня не відбудеться, а нову коаліцію сформують вже наступного вівторка, 12 квітня.

Про це інформує прес-служба політичної сили. 

«Як відомо, Президент до кінця тижня перебуватиме з візитом у Японії... Оскільки депутати зберуться лише у вівторок, то, можливо, вівторок (12 квітня. - Ред.) буде присвячений саме темі підписів і формування коаліції, яка подасть Президенту кандидатуру Прем'єр-міністра, яку він має внести до Верховної Ради», - сказала народний депутат.

Крім того, вона зауважила, що нова Коаліційна угода вже доопрацьована і практично погоджена.

«Ми вчора просиділи 5 годин з Прем'єр-міністром над доопрацюванням коаліційної угоди і готові її пред'явити. Вона доопрацьована достатньо якісно на рівні того, що нам треба зробити», - зазначила Сюмар.

Вона підкреслила, що «Народний фронт» виступає за голосування в один день за Прем'єр-міністра, новий склад уряду, а також спікера ВР.

«Ми виступаємо за те, щоб усі голосування відбувалися пакетом, тобто аби рішення і за Прем'єра, і за склад Кабінету міністрів, і за спікера парламенту відбувалися всі в один день», - додала народний депутат.

Водночас Сюмар повідомила, що поки невідома кількість фракцій, які увійдуть до коаліції, оскільки відповідні переговори тривають. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>