Чубаров не захотів слухати "проповідь" Березюка

Чубаров не захотів слухати "проповідь" Березюка

1480
Ukrinform
Кризою поділу і грошей назвав нинішню політичну ситуацію голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

Як повідомляють джерела Укрінформу, на спільному засіданні з фракцією БПП він розкритикував підходи до вирішення проблеми і закликав політиків "поплакати над собою".

"Ця криза - вона не просто політична криза. Ви ж самі чудово розумієте. Ви ж не мімікрініки, ви ж звичайні люди. Ця криза є криза поділу, криза грошей, криза інших речей… Я хочу також навести цитату з Біблії, яку вчора мені не випадково сказала пані Сироїд. І це стосується мене, і це стосується всіх парламентарів.

Дуже часто ми дивимося на людей і кажемо, як ми за людей, як ми плачемо, як ми не хочемо їх підвести. Христос, коли йшов на Голгофу, і стояли поруч жінки єрусалимські і плакали, і завивали. Що він їм сказав? Він їм сказав: "Не плачте, жінки єрусалимські наді мною і над моїм тілом, плачте над собою і над своїми дітьми".

Тому давайте ми, як парламентарі, поплачемо над тим, як ми, професійні політики працюємо, а потім точно поможемо людям, які є у нас", - наголосив Березюк.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у відповідь закликав колегу до конкретної розмови, задля якої і зібралися дві фракції: "Ви тут збираєтесь мені говорити по Біблії! Робіть свої принципові заяви, що ви будете робити разом в коаліції: які закони, які підходи, що ви будете робити…".

Багато питань, за словами Чубарова, "які були для мене актуальними по Криму – зараз вони зовсім не існують. Не існують лише через одну причину – немає Криму".

"У нас є всього два питання: або коаліція і уряд, або нові вибори. Сьогодні підписуймо Коаліцію, обираймо Прем’єра – і все", - наголосив Чубаров.

Як повідомляв Укрінформ, за результатами зустрічі "Самопоміч" відмовилася входити до парламентської коаліції й пообіцяла ситуативну підтримку окремих рішень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-