Росія рухається у протилежний бік від зняття санкцій - МЗС Британії

Росія рухається у протилежний бік від зняття санкцій - МЗС Британії

1419
Ukrinform
Через свої дії в Україні Росія рухається в протилежному напрямку від скасування санкцій країн Заходу.

Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Хеммонд, інформує Reuters.

"Якщо Росія хоче скасування санкцій, то її курс дій цілковито зрозумілий. Вона повинна повністю виконувати свої зобов'язання за Мінськими угодами", - наголосив Хеммонд.

Агентство зазначає, що коментарі британського міністра суперечать заявам деяких європейських дипломатів і представників бізнесу, які стверджують, що Росія стає все ближчою до того, що санкції, введені Заходом через підтримку Москвою сепаратистів на сході України, будуть скасовані.

"На жаль, за останні кілька місяців ми бачимо збільшення числа порушень режиму припинення вогню. Таким чином, ми, здається, рухаємося в зворотному напрямку за останні тижні і місяці", - підкреслив Хеммонд.

Так, міжнародні спостерігачі попереджають про зростання насильства на сході України і заявляють, що бойовики, яких підтримує Росія, повернули важке озброєння назад на лінію фронту.

У свою чергу західні держави також стверджують, що вони мають супутникові знімки, відео та інші докази того, що Росія постачає зброю бойовикам і, що російські війська беруть участь у конфлікті.

"Ми не повинні забувати, що це було вторгнення на суверенну територію України. Росія незаконно приєднала Крим у міжнародному праві. Росія є агресором в цьому конфлікті", - резюмував британський міністр.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Філіп Хеммонд заявив, що Росія для всіх становить загрозу через зневагу до міжнародної поведінки і норм.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-